Магнітний конструктор

Показано від 1 до 15 з 37 (всього сторінок: 3)

Магнітний конструктор

Купити магнітний конструктор за низькою ціною – інтернет-магазин Pinki

Магнітний конструктор - відмінно підходить для першого знайомства малюка з конструюванням. Малюк надовго захопиться таким цікавим заняттям. Магнітний конструктор з'єднується між собою магнітами, достатньо лише наблизити деталі, і вони зімкнуться. Цей вид конструктора легко збирається та підійде для ігор дитині від 3х років.

На сайті pinki.com.ua можна купити магнітний конструктор для будь-якого віку малюка.

У нашому інтернет-магазині Pinki кожен знайде товар для свого малюка, а ми подбаємо про доставку чудової іграшки до Вас додому!

Користь дитячих магнітних конструкторів

 • Магнітні конструктори дозволяють конструювати складні 3D форми.

 • Такий вид конструктора для дітей особливо корисний у ранньому віці. З його допомогою дитина зможе вивчати геометричні фігури, кольори.

 • Тренує фантазію. За допомогою конструктора можна вигадати різні цікаві конструкції.

 • Розвиває конструкторські навички. Малюк тренуватиме навички проектування та вивчатиме закони фізики.

Види та особливості конструктора на магнітах

Дитячий магнітний конструктор, на відміну від класичного, не має спеціальних пазів для закріплення. Його каркас виготовлений із різнокольорового, або прозорого пластику. Детальки мають різні форми (квадрат, трикутник, багатокутник), а зчеплення їх між собою відбувається за допомогою дрібних магнітів, що знаходяться всередині деталей.

Магнітний конструктор для дітей може бути:

 • Класичний на магнітах. У цей набір здебільшого входять різні геометричні фігури. З такого конструктора можна побудувати все що завгодно: всілякі будинки в тому числі в 3D форматі, транспорт, фантастичних тварин.

 • Конструктор у вигляді паличок. Такі комплекти складаються з різних за своїми розмірами і кольорами паличок, на кожному з кінців, яких є магніт.

 • Тематичні магнітні конструктори. З цими наборами можна складати різноманітний транспорт, роботів та тварин. У ці набори входять спеціальні деталі для побудови необхідної конструкції. Наприклад: вічка для робота, колеса для автомобіля, сходи для пожежної машини та інше.

Що потрібно знати, перш ніж купити магнітний конструктор для дітей?

 • Вік дитини. На кожній упаковці виробник рекомендує, для якого віку підходить іграшка.

 • Скільки деталей у наборі. Для малюків можна брати конструктори з більшими деталями та меншою їх кількістю, а ось старшим діткам будуть цікаві набори з великою кількістю різних елементів і деталей.

 • Магнітна сила. Чим більше магнітів на одній деталі, тим вищою буде магнітна сила і тим міцнішими будуть споруди.

 • Вид конструктора. Завжди враховуйте стать малюка і його переваги. Хлопчаки люблять конструктори, з яких можна побудувати машини, роботи, ракети. Юні принцеси люблять будувати замки та будинки для своїх улюблених ляльок.

Плюси покупки у магазині Pinki

На наших віртуальних полицях ви зможете знайти дитячий магнітний конструктор для будь-якого віку та статі свого малюка.

У нас можна купити магнітні конструктори універсальні та тематичні, для малюків і старших  діток - скориставшись порадами наших менеджерів, вибір обов'язково буде зроблено і малюк отримає в подарунок кращий магнітний конструктор!