Дитячий транспорт

Оберіть підкатегорію
Показано від 1 до 15 з 173 (всього сторінок: 12)

Дитячий транспорт - це те, що потрібно для розвитку дитини

Важливим етапом для малюка є розвиток розумових здібностей, логіки, моторики. Але не менш важливим є фізичний розвиток. Не всі малюки охоче роблять зарядку, але ніхто не відмовиться від їзди на велосипеді чи біговелі.

Які допомагають розвиватись малюкам фізично, тренувати різні групи м'язів.

Інтернет-магазин Pinki пропонує купити різні види транспорту для малюків з гарантією та за гарною ціною. Ми підберемо для Вашого малюка найкращий варіант транспорту за віком та вподобанням.

Навіщо дитині потрібний дитячий транспорт?

 • Малюк навчається самостійно керувати транспортом, розвиваючи при цьому розумові та фізичні здібності, тренуються групи всіх м'язів. Малюк вчиться долати перешкоди, знайомиться з перешкодами, намагається мислити логічно, будувати ланцюжки із завданнями.

 • Катаючись на будь-якому виді транспорту у дитини покращується настрій, вона радіє та дарує батькам посмішки, радісний сміх, стає цілеспрямованим.

 • Транспорт допомагає прищепити любов до спорту, ігор та проведення часу на вулиці.

 • Купивши самокат або велосипед, можна влаштовувати чудові рольові, тематичні ігри. Дитина уявлятиме себе водієм, а маму, тата чи інших граючих - пішоходами.

 • Ви зможете навчити дитину правилам дорожнього руху, одночасно займаючись спортом та гуляючи на свіжому повітрі.

 • Отримавши свій власний транспорт дитина стає самостійною і вчиться доглядати власний засіб пересування.

Як і що краще вибрати для малюка?

Вибираючи транспорт для дитини в першу чергу потрібно звертати увагу на вік та зріст малюка. І звичайно ж на його захоплення.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір дитячого транспорту:

 • Біговел. З цим цікавим транспортним засобом дітки весело проведуть час і без зусиль зможуть подолати великі відстані. Малюки навчаться тримати рівновагу та орієнтуватися у просторі. Такі нехитрі на перший погляд біговели активно розвивають м'язи ніг, адже малюк зможе їхати за рахунок відштовхування, гальмування ніжками об землю, асфальт.

 • Велосипед. Зустрічаються класичні дво- і чотириколісні (два задні після освоєння техніки їзди відкручуються). Також це можуть бути велосіпеди для дітей до 1 року, до 3 - вони мають три колеса, деякі позиції забезпечуються ручкою для дорослих, захистом від вітру, дощу (козирок), підніжками, що дозволяють карапузу ставити ніжки, не прокручуючи велопедалі.

 • Дитячі самокати. Навіщо дитині самокат? Катаючись на самокаті діти активно розвивають моторику та почуття рівноваги. Володіння балансом та зорово-моторною координацією (сполучення очей та рук) граючи підготує їх до їзди на велосипеді.

 • Дитячі скейти. Це транспортний засіб для старших дітей: скейт складений в управлінні та освоєнні. З метою безпеки разом із ним потрібно замовляти шолом. Коліщатка у скейтів бувають двох видів прогумовані або пластмасові.

 • Машинки Толокар. Такі машини підходять для найменших діточок. Саме толокар допомагає малюкові розпочати свої перші кроки. Спочатку він штовхає транспорт, відтикаючись ніжками від землі, потім із задоволенням возить іграшку за мотузку.

 • Дитячі ролики. Катання на роликах допомагає дітям тримати рівновагу, керувати своїм тілом та бути уважними. Роликові ковзани різняться між собою кількістю коліс. Коліщатка для малюків вишиковуються в дві смуги (4 штуки). А для старших діток підходять традиційні ролики з елементами, що обертаються, в один ряд. Роликові ковзани складаються із зручних фіксаторів, липучок, шнурків, затискачів та надійно прилягають до ноги.

Який би дитячий транспорт Ви б не обрали Pinki подбає про якість та гарантію обраного Вами товару. Якщо виникли труднощі з вибором, наші менеджери із задоволенням Вам допоможуть.

yesНа нашому сайті Ви можете замовити дитячі скейти та самокати для дітей, різні велосипеди двох та триколісні, а для найменших гонщиків у нас є чудові біговели та машинки толокар.yes