Іграшкові продукти та їжа

Показано від 1 до 15 з 26 (всього сторінок: 2)

Іграшкові продукти та їжа

Продукти для дитячої кухні в інтернет-магазині Pinki

У Вашому малюку вже прокинувся маленький кухар, а довіряти процес приготування їжі ще зарано? Допоможуть вам іграшкові продукти для дитячої кухні.

Купити товари для дитячої кухні можна у нас на сайті pinki.com.ua. Вони великі за розміром та абсолютно безпечні для маленьких дітей. Але зроблені дуже реалістично, так що малюк просто розпізнаватиме їх у справжньому вигляді.

Які бувають набори фруктів, овочів та продуктів

Асортименти наборів в нашому інтернет-магазині не залишить вас без вдалої покупки! А яскраві та реалістичні іграшки сподобаються всім малюкам.

Набори можуть бути:

  • З пластиковим кошиком чи сумкою. Вони призначені для зручного перенесення та зберігання, в набір входять різноманітні овочі та фрукти.

  • З пластиковою сковорідкою. З таким набором можна вже одразу приступати до готування.

  • Набір з овочами та фруктами на липучках. Частини овочів та фруктів у цих наборах скріплюються між собою смужками-липучками та за допомогою маленького ножичка поділяють на дві частини. Це робить гру ще реалістичнішою та цікавішою.

            

Користь та переваги дитячих іграшкових продуктів

  • Пластикові овочі та фрукти – точно передають форму і колір справжніх плодів рослин. І ви в ігровій формі зможете навчити малюка розпізнавати їх усі.

  • З таким набором можна придумати та пограти в багато сюжетно-рольових ігор.

  • Набір продуктів стане найкращим подарунком для малюка.

Переваги покупки у магазині Pinki

Іграшкові набори продуктів, а також Овочі на липучках можна купити зателефонувавши за номером 38 (096) 244-62-20 або оформивши замовлення на сайті pinki.com.ua натиснувши кнопку замовлення. Доставка іграшок в будь-який населений пункт України.