Товари для новороджених

Оберіть підкатегорію
Показано від 1 до 15 з 108 (всього сторінок: 8)

Дітям будь-якого віку потрібні іграшки, а найменшим малюкам - особливо. Адже через них вони вчаться пізнавати світ. Для новонароджених діток виробляють величезну кількість різноманітних іграшок.

Серед яких фаворитами залишаються брязкальця, прорізувачі, підвіски для ліжечка і візочка, мобілі і розвиваючі килимки, інтерактивні іграшки.

Головне завдання молодих батьків підібрати не просто яскраву і цікаву іграшку, а в першу чергу вибрати якісну річ, яка буде приносити дитині радість від ігор.

Іграшки для новонароджених: функції і види

  • Брязкальця - яскраві, що привертають увагу дітей, заспокійливі. Вони є однією з перших іграшок для малюка, тому що допомагають дітям розвинути багато навичок. Наприклад, діти вчаться візуально відстежувати предмет, координувати свої очі, спостерігаючи за рухомою іграшкою. У нашому інтернет-магазині ви можете купити брязкальця для немовлят найкращої якості.
  • Прорізувачі - позбавляють від болю в яснах в період прорізування зубів у малюка. Це іграшка-порятунок забезпечує малюкові:
  • Масаж запалених ясен, охолодження, зняття набряклості роздратованих ділянок (моделі з рідиною всередині);

    Розвиток тактильних відчуттів;

    І, звичайно ж, позитивні емоції і полегшення симптомів прорізування зубчиків.


  • Підвіски на ліжечко або в візочок. Маючи підвіску-іграшку дитина буде захоплена грою, паралельно вона буде розвивати свої основні почуття. Яскраве забарвлення допоможе малюкові швидше вивчити кольори, а дрібні частини і деталі сприяють розвитку дрібної моторики. Тематика підвісок різноманітна. Це і представники тваринного світу, і різноманітні квіточки, а також м'які підвісні книжки з безліччю яскравих зображень. Надійне кріплення не дозволить загубити підвіску під час прогулянки.

  • Ігрові столики для новонароджених - це гарне доповнення для дитячої кімнати. Вони допомагають забезпечити малюкові хороший і захоплюючий відпочинок, а також кращі умови для правильного розвитку музичних талантів, логічних здібностей або механічних навичок.

  • Розвиваючі іграшки для новонароджених. Вони допомагають малюкам зрозуміти закони зовнішнього світу, навчиться фантазувати, аналізувати, і відкривати в собі творчі здібності. А також вони будуть не тільки розважати і веселити дитину, а й допомагати розкривати в ньому здібності і таланти.
Іграшки - дуже важлива і суттєва частина дитячого життя. Швидкість розвитку дитини безпосередньо залежить від того, якими вони будуть, їх зовнішній вигляд, внутрішній зміст. Тому ми радимо батькам з самого моменту народження малюка задуматися, які у нього будуть іграшки.

Також при виборі іграшок потрібно враховувати вік дитини. У нашому каталозі ви знайдете іграшки для дітей від народження і до 3 років.

Купити іграшки для новонароджених, захоплюючі брязкальця, цікаві сортери, музичні каруселі і м'які кубики із зображеннями на них мультяшних героїв ви можете в нашому інтернет-магазині pinki.com.ua